Tarjouspyyntö ja yhteydenotto

Pyydä meiltä tarjous laadukkaasta perustuspaketista.

Soita myyntiimme 044 5651 490 tai lähetä sähköpostia myynti@rakennusman.fi. Tarjouspyynnön liitteenä tarvitsemme perustussuunnitelman tai jo olemassa olevat lähtötiedot (esim. rakennuslupakuvat, luonnoskuvat, maaperätutkimus).

Mikäli sinulla ei ole vielä perustussuunnitelmaa, pyydä tarjous myös suunnittelusta. Voit myös lähettää oheisen lomakkeen, niin otamme sinuun yhteyttä.

Myynti ja hallinto

Toimitusjohtaja/Yritysmyynti:
Aleksi Niinikoski
P. 044 5651 490
aleksi.niinikoski@rakennusman.fi

Myynti/Työnjohto:
Harri Tölli
P. 040 0373 492
harri.tolli@rakennusman.fi

Talousasiat:
Niilo-Pekka Niinikoski
P. 040 5462 684
niilo.niinikoski@rakennusman.fi

Markkinointi/Hankinta/IT:
Henri Haapalahti DI
P. 040 0373 229
henri.haapalahti@rakennusman.fi

Asennustyöt

Työpäällikkö:
Mikko Niinikoski
P. 044 3111 835
mikko.niinikoski@rakennusman.fi

Suunnittelu

Suunnittelu:
Lars Jounila RI
P. 050 5720 243
pjsuunnittelu@gmail.com

Suunnittelu:
Birgitta Lunden RI
P. 040 5251 210
birgitta.lunden@rakennusman.fi


Rakennus MAN Oy

Y-tunnus: 2209538-9
myynti@rakennusman.fi

Laskutusosoite:

Operaattori: OpusCapita (003710948874)

Verkkolaskuosoite: 003722095389

OVT-tunnus: 003722095389

Toimisto:
Niittytie 29
01300 VANTAA

 

Mikäli verkkolasku ei ole mahdollinen

Skannauspalvelu:
Rakennus MAN Oy
(Opus Capita skannauspalvelu)
PL 22689
00063 LASKUNET

Sähköpostiskannaus:
RakennusMANOy.FI.P.106200-9@docinbound.com